Tootevalik
Toidulisand Vasaka, Planet Ayurveda, 60 kapslit
Bränd: Planet Ayurveda
Vegan Vegan
Gluteenivaba Gluteenivaba
Taimne toidulisand Taimne toidulisand
Orgaaniline Orgaaniline
Autentne Ayurveda Autentne Ayurveda
Toidulisand Vasaka, Planet Ayurveda, 60 kapslit
  • Toidulisand Vasaka, Planet Ayurveda, 60 kapslit

Toidulisand Vasaka, Planet Ayurveda, 60 kapslit

Bränd: Planet Ayurveda
Vegan Vegan
Gluteenivaba Gluteenivaba
Taimne toidulisand Taimne toidulisand
Orgaaniline Orgaaniline
Autentne Ayurveda Autentne Ayurveda

500 mg kapslites standardiseeritud taimeekstrakti, kui paljud tootjad kasutavad ainult 250-400 mg taimeekstrakti ja/või lihtsalt taimede pulbrit.

100% looduslikku päritolu taimetoitlaste ja veganide koostisega toode, mille on välja töötanud Ayurveda eksperdid.

Vasaka Planet Ayurveda™-st - väga tõhus ja tõhus standardiseeritud taimeekstrakti lisand, mis aitab säilitada hingamisteede head tööd !

1995 €
Saadavus: 11 Kogus
Tootekood: 8904271100518

US FDA HACCP USDA Organic Euroroheline leht Ecocert India Organic ISO9001

Vata = Pitta - Kapha -

Vasaka tasakaalustab Vata ja vähendab Pita ja Kapha doshasid!

Euroopa Toiduohutusameti poolt heaks kiidetud väited tootes sisalduvate toitainete kohta:

* Aitab hoida normaalset veresuhkru taset.

* Aitab säilitada hingamisteede tervist

* Omab rahustavaid ja rögalahtistavaid omadusi.

* Aitab kaasa kogu organismi antioksüdandivõimele, on tugev antioksüdant, aitab kaitsta oksüdatiivsete kahjustuste eest.

Koostis: muskaatpähkel (Vasaka, Adhatoda vasica) õite standardiseeritud ekstrakt (5:1), kapsli kest - taimne tselluloos (E460).

Ei sisalda maitseaineid, värvaineid, suhkrut, magusaineid, laktoosi, sojat, gluteeni, nisu, pärmi, säilitusaineid, želatiini ega soodat.

Kasutamine : täiskasvanud peaksid võtma 1-2 kapslit 1-2 korda päevas koos klaasi veega, pärast sööki. Parema efekti saavutamiseks on soovitatav kasutada vähemalt 2-3 kuud.

Hoiatused: Ärge ületage ettenähtud soovitatavat annust. Toidulisandit ei tohi kasutada toidu asendajana. Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Kui olete haige, tarvitate ravimeid, olete rase või toidate last rinnaga, soovitame toidulisandi kasutamise osas konsulteerida oma arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja konsulteerige oma arstiga.

Hoida kuivas kohas toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas

Netosisaldus : 36,4 g (1 kapsel - 500 mg, koos kapsliga 606,7 mg)

Parim enne: vt pakendil.

Tootja: Planet Ayurveda, Punjab, India

-------------------------------------------------- ------------------------------------------------- ---- --------------------

Miks on Planet Ayurveda™ toidulisandid tõhusad ja paremad kui enamik analooge?

1) 100% vegankapslid, mis on valmistatud taimsest tselluloosist, mitte želatiinist.

2) Toodetes kasutatakse ainult kõige võimsamat puhast standardiseeritud 100% looduslikku taimeekstrakti ja tavalisi ekstrakte ei kasutata.

3) Kuni 500 mg kapsli kohta: vegankapsel on täidetud 500 mg standardse taimeekstraktiga, samas kui paljud tootjad kasutavad ainult 250 mg taimeekstrakti või tavalist taimepulbrit.

4) Kvaliteetne tooraine üle 10 korra kallim: taimedest pärit lihtsa pulbri maksumus on minimaalne, päris taimeekstrakt aga 10 korda kallim. Standardiseeritud taimeekstrakt on omakorda veelgi kallim.

5) 100% puhas taimne toode, ilma lisandite, abiainete või kemikaalideta: enamik tootjaid täidab kapslitesse ainult 250 mg taimeekstrakti ja ülejäänud 250 mg 500 mg-st on täidetud tavaliste taimede, kemikaalide ja muude jahude pulbritega. kulude vähendamiseks.

6) Ulatuslikud laboratoorsed testid: kõiki Planet Ayurveda™ toidulisandeid testitakse põhjalikult EL-i akrediteeritud laboris. Need uuringud hõlmavad raskmetallide (plii Pb, Hg Hg, Cd kaadmium, arseen As) ja mikrobioloogilise (E. coli ja Salmonella E. coli Salmonella) sisalduse teste. Kõik tooted vastavad täielikult EL nõuetele ja on EL turule lubatud.

7) Positiivne energia: Kõik tooted on täis positiivset energiat, õndsust ja kõrget karmat, mis on valmistatud täielikult vegan/taimetoitkapslitest, et keha paremini imenduks. ja meie hinnad peegeldavad meie pühendumust pakkuda teile ja maailmale kõrgeima kvaliteediga ravimtaimi ja nende kombinatsioone.

Soovitatav
Kvėpavimo sistemai
Päritoluriik:
Indija
Tootja riik:
Indija
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket soovitused
Kõik tooted
Läbimüüdud
  • Uus
Läbimüüdud
Läbimüüdud