Tarnemeetodid

Kõik Ayurveda24.lt tellitud kaubad toimetatakse teile otse koju, töökohta või pakiautomaatidesse, teie poolt määratud aadressile üle Eesti.

Kauba tellimiseks teistesse Euroopa Liidu riikidesse peale Leedu, Läti või Eesti kasutage kaupluse AyurMarket.eu ingliskeelset versiooni ning vastav kohaletoimetamise hind määratakse vastavalt saadetise kaalule ja saaja riigile.

Kohaletoimetamise hind postkontoritesse üle Leedu algab 4,95 eurost. Tasu ei võeta, kui tellimuse summa ületab 49 eurot. Kulleriga või postkontoriga tasumisel lisandub vahendustasu 1,50 eurost, sõltumata tellimuse summast.

• Kõik AyurMarket.ee tellimused toimetatakse klientideni 2-5 tööpäeva jooksul.

• Erandjuhtudel, kui kaupa sel ajal meie laos ei ole, võib tellimuse tarneaeg pikeneda kuni 14 päevani, kuid sellise erandi eest vastutav isik teavitab AyurMarket.ee telefoni või e-posti teel. Samuti on tellitud kaubal, mida hetkel laos ei ole, tarneaeg kuni 14 päeva.

• Toote valikul pöörake alati tähelepanu toote tarneajale, kui see on tootekirjelduses märgitud.

• Alati saab kokku leppida mugava tarnekuupäeva ja kellaaja. Kui pärast kulleri kohaletoimetamisest teavitamist arvate, et te ei saa sel ajal teie poolt määratud kohas viibida, peate võtma ühendust kulleri või AyurMarket.ee töötajaga e-posti teel. e-post: info@ayurmarket.ee, kohandage kohaletoimetamist ja muutke teile sobivat tarnekuupäeva ja -aega.

• Kõik AyurMarket.ee tellitud kaubad tarnitakse kulleri- ja sularahaautomaadi teenuste abil, mis tagab kauba kiire ja kvaliteetse kohaletoimetamise.

• Kauba kohaletoimetamiseks helistab kuller teile enne saabumist.

• Kaubale kullerilt järele tulles võidakse paluda esitada tellimuses nimetatud isiku isikut tõendav dokument.

• Kui vormistate tellimuse enda nimel, kuid kaubale ise järele tulla ei saa, siis sisestage Ostja andmete täitmisel lahtrisse „Lisainfo“ isiku kontaktandmed, keda volitate vastu võtma. sinu tellimus.

TÄHTIS TEADA: Kauba üleandmisel kontrolli KINDLASTI, et saadetise pakend on korras ja defektideta. Kui kahtlustate, et saadetis võib olla kahjustatud, ärge võtke seda vastu ja paluge kulleril esitada transpordi käigus kahjustada saanud kauba kohta pretensioonivorm. Kindlasti teavitage sellest e-posti teel AyurMarket.ee töötajaid. email: info@ayurmarket.ee. Anname teile kogu vajaliku teabe ja korraldame uue saadetise kohaletoimetamise.

Soovitame teil valida kõige sobivama saatmisviisi:

 Tasuta transport kõikidesse pakiautomaatidesse (tootakse Sulle lähimasse postkontorisse või Sinu valikul, ostes üle 49 EUR) - 0 EUR

1) Saatmine Omniva pakiautomaatidesse (ostes kuni 49 EUR) - 4,95 EUR

2) Saatmine  DPD pakiautomaatidesse (ostes kuni 49 EUR) - 4.95 EUR

3) Saatmine Venipak pakiautomaatidesse ja kogumispunktidesse (ostes kuni 49 EUR) - 4,95 EUR

4) Saatmine Itella SmartPost pakiautomaatidesse ja kogumispunktidesse (ostes kuni 49 EUR) - 4,95 EUR

5) Saatmine Venipaki kulleriga (toimetatakse Teie poolt määratud aadressile, ostes kuni 49 EUR) - 6,95 EUR

Garanteerime TASUTA TRANSPORTI * kui tellimuse väärtus on 49 EUR ja rohkem, üle Leedu. Kaubad saadetakse teele 1-2 päeva jooksul. kulleriga või muul valitud viisil maksmise kuupäevast. Kui kaup on teele saadetud, läheb see teele 1-5 päevaga, välja arvatud juhul, kui kauba kirjelduses või tarneviisis on ette nähtud teistsugune saatmisperiood – sel juhul järgi seda.