Privaatsuspoliitika

Andmete esitamine veebipoes

Tellimuse registreerimisvormis peate esitama enda kohta täielikud, täielikud ja õiged andmed. Kui esitate ebatäpseid, valesid või eksitavaid andmeid, on meil õigus teie registreerimine tühistada või piirata teie juurdepääsu veebipoele. Kui teie andmed muutuvad, värskendage neid kohe.

Austame teie õigust privaatsusele. UAB Ajurveda24 töötleb teie isikuandmeid teie kaubatellimuste töötlemiseks, kauba esitlemise või kohaletoimetamisega seotud küsimuste lahendamiseks ning muude Leedu Vabariigi lepinguliste või juriidiliste kohustuste täitmiseks. Tellimust vormistades tuleb märkida enda: nimi, perekonnanimi, e-mail. postiaadress, elukoha aadress, tarneaadress (kui soovite kaupa kätte saada teisel aadressil), telefoninumber, sooduskood (kui teil on), makseandmed, ettevõtte nimi (kui soovite kauba kohaletoimetamist töökohale).

Vastavalt isikuandmete kaitse seadusele võib teie isikuandmeid (e-posti) kasutada otseturunduse eesmärgil (uudiskirjade saatmiseks). Uudiskirjade saamisega saate nõustuda, jättes lahtrisse märge "Soovin saada uudiskirju e-posti teel". meiliaadress ”ostja kontaktandmetele või konsultatsioonile lahtris „Küsi”. Uudiskirju võib teile saata ka teie nõusolekul (selle nõusoleku annate uudiskirja tellimisvormi sisestades oma e-posti aadressi). Igal juhul saate alati uudiskirjade tellimisest loobuda, järgides uudiskirjas olevaid linke. Saadame uudiskirju kaks korda kuus.

Võime statistilistel eesmärkidel kasutada teie mitteisikulisi andmeid, st teie ostetud kaupadega seotud andmeid. Selline statistika kogumine ei tuvasta teid otseselt ega kaudselt.

Valikuvabadus
Teie otsustada, millist teavet avaldada. Kui otsustate oma andmeid mitte avaldada, kaotate juurdepääsu mõnele veebisaidi www.AyurMarket.ee ressurssidele. Tarbijad, kes otsustavad mitte tellida tasuta uudiskirju, ei saa teavet allahindluste ja muu olulise teabe kohta.

Turvalisus
Ettevõte rakendab kõiki meetmeid teie isikuandmete kaitsmiseks, rakendades seadusega nõutud organisatsioonilisi ja tehnilisi andmeturbemeetmeid. Isikuandmeid töödeldakse turvaliste vahenditega, mis kaitsevad neid andmeid ebaseadusliku hävitamise, avalikustamise või muude õigusvastaste tegude eest.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele
Ettevõte ei väljasta isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seadusega kehtestatud juhtudel ja korras, näiteks Leedu Vabariigis tegutsevatele kohtutele, kohtutäituritele, õiguskaitseorganitele, Riiklikule Maksuinspektsioonile või teistele kolmandatele isikutele. õigustatud huvi. Teie kontaktandmed võidakse edastada meie partneritele, kes pakuvad teie tellimuse nõuetekohase täitmisega seotud kaupade kohaletoimetamist või muid teenuseid.

Teave alaealiste kohta
Soovitame lapsevanematel ja eestkostjatel õpetada oma lapsi oma isikuandmeid veebis hoolikalt ja vastutustundlikult kasutama. Alaealised ei tohiks oma isikuandmeid veebisaidile esitada ilma vanemate või eestkostjate nõusolekuta. Kasutage e-posti kaupluse teenuseid võivad kasutada kõik vähemalt 18-aastased teovõimelised füüsilised isikud; neljateistkümne kuni kaheksateistkümneaastased alaealised ainult oma vanemate, lapsendajate või eestkostjate nõusolekul, välja arvatud füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemise või stipendiumi korral; kõigi nimetatud isikute volitatud esindajad.

Lingid teistele veebilehtedele
Käesolevad privaatsussätted kehtivad veebilehe www.AyurMarket.ee kohta. Avaleht võib sisaldada linke veebisaitidele, mida käesolev privaatsusavaldus ei hõlma. Meie veebisaidilt lahkudes lugege läbi teiste veebisaitide privaatsuspoliitika, mis võivad teie isikuandmeid kasutada.

Sinu õigused
Andmesubjektina on teil õigus:
• teadma (olema kursis) oma isikuandmete töötlemisest;
• saada teavet oma kogutud isikuandmete allikate ja allikate kohta, nende töötlemise eesmärkide, vastuvõtjate kohta, kellele andmeid edastatakse ja neid on esitatud vähemalt viimase aasta jooksul;
• nõuda oma isikuandmete parandamist, hävitamist või oma isikuandmete töötlemise peatamist, välja arvatud säilitamine, kui andmeid töödeldakse seadust rikkudes;
• ei nõustu oma isikuandmete töötlemisega.

Neid õigusi teostatakse Leedu Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seaduse ja vastutava töötleja poolt kinnitatud isikuandmete töötlemise eeskirjadega kehtestatud korras, pöördudes vastutava töötleja poole ja esitades isikut tõendava dokumendi. " Ajurveda24.lt - tervis ja ilu loodusest ", pärast teie isikuandmete töötlemise taotluse saamist, annab teile vastuse hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates kontakti kuupäevast. Kui teil on küsimusi kirjelduse kohta käesoleva privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@ayurmarket.ee .

Privaatsusseadete muutmine
Jätame endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat täielikult või osaliselt, teavitades sellest veebipoodi. Kui kasutate e-poe pakutavaid teenuseid pärast käesolevate tingimuste muutumist, loetakse, et olete tingimuste muutmisega nõustunud. Teavitame teid oma privaatsuspoliitika muudatustest meie veebisaidil ja vajaduse korral muudes kohtades.

Isikuandmete töötlemine
Nõustute, et registreerimisvormis vabatahtlikult esitatud isikuandmeid töödeldakse kooskõlas käesolevate privaatsuspoliitikatega.

Küpsised
Anname teada, et veebipoe www.AyurMarket.ee kodulehele sisselogimisel salvestatakse Sinu arvutisse küpsised. Neid kasutatakse teabe edastamiseks elektroonilise sidevõrgu kaudu. Saate kõik need küpsised oma brauseri seadetes kustutada või blokeerida, kuid sel juhul osa veebisaidist ei tööta. Vastuvõtmine www.AyurMarket.ee Nõustute, et ülaltoodud teave salvestatakse teie arvutisse või seadmesse.

TÄHTIS! AyurMarket.ee ei kogu maksesüsteemidega liitumise andmeid

Veebipoe AyurMarket.ee ostjad sisestavad pangasüsteemide lehtedele elektroonilise panganduse või elektrooniliste maksesüsteemidega liitumise andmed, mistõttu see teave ei ole veebipoel AyurMarket.ee kättesaadav.

Lõppsätted
Nendele privaatsustingimustele kohaldatakse Leedu Vabariigi seadust. Kõik käesolevate sätete rakendamisega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral lahendatakse lahkarvamused Leedu Vabariigi seadustega kehtestatud korras. Kui teil on nende privaatsuspoliitika kirjelduse kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti teel. email info@ayurmarket.ee .

Veebilehel www.Ayurmarket.ee toodud informatsiooni kopeerimine ja avaldamine ilma UAB Ajurveda24 kirjaliku nõusolekuta on keelatud.