Meist

AyurMarket.ee on eksklusiivselt Ayurveda, aga ka ökoloogiliste, looduslike materjalide näo-, keha-, juukse- ja hügieenihooldustoodete e-pood, mis pakub laias valikus kaupa mitte ainult naistele, vaid ka meestele ja lastele. Meie kreedoks on erakordne kvaliteet ja tervis! Paljud tooted sobivad taimetoitlastele ja veganitele, ei sisalda loomset päritolu tooteid ning on toodetud ilma loomadega katsetamata.

Siin on vaid mõned põhjused, miks meie poest osta:

  • Hoolikalt valitud tooted teile ja kogu teie perele.

Kõik pakutavad tooted on loodusele ja teie tervisele kahjutud. Laiendame oma valikut pidevalt, et pakkuda teile veelgi rohkem mahe- ja looduslikke tooteid.

  • Seda kõike armastusest!

Me ei müü ainult kaupu, mille järele on täna turul nõudlus. AyurMarket.ee töötajad tunnevad huvi Ayurveda ja tervisliku eluviisi vastu ning on proovinud looduskosmeetika, hügieenitoodete ja tervisliku toitumise eeliseid. Me tõesti armastame oma tööd ja aitame teil hea meelega avastada Ayurveda maagilist maailma!

  • Seda on vaja – saavutada!

Me ei tõsta oma kaupade hinda ja saame endale lubada taskukohaseid hindu, kuna ostame suurtes kogustes. Kuni usaldate meile oma tervist, muudame teie tee selleni lihtsaks ja kättesaadavaks!

Töötame selle nimel, et te mitte ainult ilusamaks, vaid ka tervemaks muutuksite!

Armastusega sulle
AyurMarket.ee meeskond