Tootevalik
Käsipesu Vertivert & Patchouli, Holy Lama, 250ml
Bränd: Holy Lama
Käsipesu Vertivert & Patchouli, Holy Lama, 250ml
  • Käsipesu Vertivert & Patchouli, Holy Lama, 250ml

Käsipesu Vertivert & Patchouli, Holy Lama, 250ml

Bränd: Holy Lama

Holy Lama Hand Wash on kõrge kontsentratsiooniga vedelseep käte pesemiseks.

Käte sügavaks puhastamiseks piisab ühest tilgast.

Meeldiva aroomiga õrn käsitsi valmistatud Ayurveda toode, mis on valmistatud ainult looduslikest koostisosadest.

1306 €
Saadavus: 3 Kogus
Tootekood: PI44447

Holy Lama Hand Wash on kõrge kontsentratsiooniga vedelseep käte pesemiseks. Käte sügavaks puhastamiseks piisab ühest tilgast. Meeldiva aroomiga õrn käsitsi valmistatud Ayurveda toode, mis on valmistatud ainult looduslikest koostisosadest.

Kasutamine: Kasutage väikestes kogustes, piisab ühest tilgast ja vähesest veest. Juhuslikul silma sattumisel loputage hoolikalt jaheda puhta veega.

Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Valmistatud Indias, Keralas.

Koostis (INCI): kokamidopropüülbetain , vesi, naatriumlauroüülsarkosinaat, cocos nucifera õli, kaaliumhüdroksiid, sidrunhape, vetiveria zizanioides juureõli, kananga odorata lilleõli, lavandula angustifolia õli, ekstreemne kaadrit, hedychium ciberiõli, kaaliumhüdroksiid. Cymbopogon Martinii õli, Ocimum Tenuiflorum Oil, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool.

-------------------------------------

Looduslik – jätkusuutlik – õiglane kaubandus

Holy Lama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides tugevate keemiliste või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamisel säästvaid materjale. Tootmise käigus tekib alla 1% jäätmetest ning kõik jäätmed kasutatakse kütusena või veistele, seega on ettevõtte süsiniku jalajälg erakordselt madal!

Tootmiseks kasutatav tooraine pärineb peamiselt Kerala ja ülejäänud India kohalikelt põllumeestelt, mis põhinevad seitsme aastakümne pikkusel tugeval suhtel talunikega. Ettevõte toimib ilma krediidi põhimõtteta ehk kõigile põllumeestele ja tooraine tarnijatele makstakse koheselt. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglast hinda.

Naiste seltskond

Holy Lama Naturals Keralas on tunnustatud valitsuse poolt heaks kiidetud naisteettevõte, kus tehases töötab üle 80% naisi. Enamik neist on pärit ebasoodsast keskkonnast (st leseks jäänud või partneri poolt hüljatud).

Päritoluriik:
Indija
Tootja riik:
Indija
Summa:
250 ml
Ayurmarket.ee soovitused
Kõik tooted
Läbimüüdud
Läbimüüdud
Läbimüüdud
Pole lisatud suhkrut Pole lisatud suhkrut
Vegan Vegan
Toortoidulistele Toortoidulistele
Orgaaniline Orgaaniline