Jooga viiruk Dharma Fiore D'Oriente
Bränd: Fiore D'Oriente
Jogos smilkalai Dharma Fiore D'Oriente
  • Jogos smilkalai Dharma Fiore D'Oriente

Jooga viiruk Dharma Fiore D'Oriente

Bränd: Fiore D'Oriente

Fiore D’Oriente Yoga Incense viiruki sari on mõeldud neile, kes harrastavad joogat ja meditatsiooni.

Dharma tähendab korda, struktuuri , traditsiooni, kombeid, reegleid, kohustusi, voorusi, häid tegusid, usulist või vaimset tööd. Dharma on vaimne tee – kui üks joogaelu klassikalisi eesmärke.

Iga pakend sisaldab 12 g. viiruk. 8 tk. pulgad

Viirukipulga pikkus on 23 cm.

550 €
Saadavus: 1 Kogus
Tootekood: 5185

Fiore D’Oriente Yoga Viiruki sari on mõeldud neile, kes harrastavad joogat ja meditatsiooni. Parimatest koostisosadest valmistatud jooga viiruki seeria on inspireeriv täiendus meditatsioonile ja asana praktikale. Iga pakend sisaldab kaunilt kujundatud mantraga markerit.

Fiore D’Oriente jooga viiruki segu koosneb traditsioonilise mee, väärispuidutolmu, eeterlike õlide, vürtside ja aromaatsete vaikude segust. Seda segu, mida nimetatakse ka Masalaks, valmistatakse endiselt samamoodi nagu 400 aastat tagasi. Fiore D’Oriente viiruk on valmistatud klassikalisel viisil käsitsi, tuginedes iidsele India veeda traditsioonile, säilitades kogu väärtusliku kogemuse, mida põlvest põlve edasi antakse.

Koostis: bambuspulga mesi, Ailanthus malabarica, kookoskoore pulber, sandlipuu pulber, masala pulber, bensoe pulber, väärispuidu pulber, maitsevaigud, taimeõlid, ürdid, vürtsid. 100% looduslikud koostisosad.

Pulga kaal 1,5-1,7 g, põlemisaeg: 60-80 minutit kauakestva lõhnaga ka pärast põletamist.

Dharma tähendab korda, struktuuri, traditsiooni, kombeid, reegleid, kohustusi, voorusi, häid tegusid, usulist või vaimset tööd. Dharma on vaimne tee – kui üks joogaelu klassikalisi eesmärke.

Iga pakend sisaldab 12 g. viiruk. 8 tk. pulgad

Viirukipulga pikkus on 23 cm.

Päritoluriik:
Indija
Kaal / Kogus:
12 g
Summa:
8 vnt. lazdelių
Ayurmarket soovitused
Kõik tooted