Manipura tšakra viiruk Fiore D'Oriente, 12 g, 8 tk.
Bränd: Fiore D'Oriente
Manipura tšakra viiruk Fiore D'Oriente, 12 g, 8 tk.
  • Manipura tšakra viiruk Fiore D'Oriente, 12 g, 8 tk.

Manipura tšakra viiruk Fiore D'Oriente, 12 g, 8 tk.

Bränd: Fiore D'Oriente

Manipura – Päikese tšakra . Öeldakse, et viiruk puhastab keskkonda, lõdvestab, eemaldab halvad energiad, tõstab tuju.

590 €
Saadavus: 2 Kogus
Tootekood: 5132

Sassis tšakra (Manipura) on meie identiteedi, meie tahte, meie enesekindluse keskpunkt. Ta vastutab ühiskonna olukorra ja oma eesmärkide saavutamise võime eest. Päikesepõimiku tugev sasipundar on karismaatiliste, elus edukate inimestega ning suurte juhtide ja liidritega.

Viirukile mõeldud Fiore D’Oriente lõhnasegud loodi traditsioonilise retsepti järgi. Seda segu nimetatakse Masalaks ja seda valmistatakse samamoodi nagu 400 aastat tagasi. Fiore D’Oriente viiruk on valmistatud ainult looduslikest koostisosadest vastavalt iidsele India veeda traditsioonile, mida on edasi antud põlvest põlve.

Lõhnasegud Fiore D'Oriente chakra viirukipulkadele, mis on valmistatud traditsioonilisest koostisest, mis koosneb meest, väärispuidutolmust, eeterlikest õlidest, vürtsidest ja lõhnavast vaigust. Seda segu nimetatakse ka Masalaks ja seda valmistatakse tänapäeval täpselt nagu 400 aastat tagasi. Fiore D'Oriente viirukipulgad on valmistatud iidse veeda traditsiooni järgi Indias koos kõigi selle väärtuslike kogemustega, mis on põlvest põlve edasi antud, klassikalisel viisil käsitsi ja ainult puhastest looduslikest koostisosadest.

Koostis:
Masala: mesi, väärtuslik puupulber, aromaatne vaik, taimeõli, ürdid, vürtsid, kõik 100% looduslikud.

Pulga pikkus on 23 cm, kaal 1,6-1,8 g, põlemisaeg 65-80 minutit
Ayurmarket soovitused
Kõik tooted