Tootevalik
Toidulisand Weight Gain Formula, Planet Ayurveda, 60 kapslit
Bränd: Planet Ayurveda
Vegan Vegan
Gluteenivaba Gluteenivaba
Taimne toidulisand Taimne toidulisand
Orgaaniline Orgaaniline
Toidulisand Weight Gain Formula, Planet Ayurveda, 60 kapslit
  • Toidulisand Weight Gain Formula, Planet Ayurveda, 60 kapslit

Toidulisand Weight Gain Formula, Planet Ayurveda, 60 kapslit

Bränd: Planet Ayurveda
Vegan Vegan
Gluteenivaba Gluteenivaba
Taimne toidulisand Taimne toidulisand
Orgaaniline Orgaaniline

500 mg standardiseeritud taimeekstrakti kapslid, kusjuures paljud tootjad kasutavad ainult 250 mg taimeekstrakti või tavalist taimede pulbrit.

100% looduslikku päritolu toode

Ayurveda ekspertide poolt välja töötatud

Tõhus standardiseeritud taimeekstrakt, mis on loodud selleks, et aidata teil kasvatada lihasmassi ja kaalu!

100% taimetoitlane ja vegan valem

Vata – Pitta + Kapha –

2011 €
Saadavus: 14 Kogus
Tootekood: 8904271100525

Mahulised allahindlused

Kogus Ühiku allahindlus Sa säästad
2 5% Kuni 2,01 €
3 10% Kuni 6,03 €
5 15% Kuni 15,09 €
10 20% Kuni 40,23 €

India Organic ISO9001 US FDA HACCP USDA Organic Euroroheline leht Ecocert

"Kaalutõusu valem" on looduslik Ayurveda toidulisand, mis võib aidata suurendada kehakaalu. See sisaldab ürte, mis aitavad reguleerida õiget ainevahetust ja aitavad teil loomulikult kaalus juurde võtta. Kapslid parandavad vastupidavust, tahet ja tõstavad inimese kaalu. "Kaalutõusu valem" on kombinatsioon ravimtaimedest, mis toimivad sünergistlikult, et aidata parandada lihasjõudu, toniseerida lihaseid ja suurendada lihasmassi. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage 100% puhtaid taimeekstrakte.

Koostis: Sleeping Vitania Root Extract (Ahswagandha) - 200 mg (10: 1); musta pipra ekstrakt (Vidanga) (6: 1) - 50 mg; Karvase ülaosa ekstrakt (Haritaki) (4: 1) - 50 mg; Karpkala ülaosa ekstrakt (Bibhitaki) (3: 1) - 50 mg; India lehtede ekstrakt (Amalaki) (4: 1) - 50 mg; apteegitilli ekstrakt (Saunf) (7: 1) - 50 mg; pika pipra ekstrakt (Pippali) (4: 1) - 25 mg; köömne ekstrakt (Jeerak) (8: 1) - 25 mg.

Kasutamine : täiskasvanud peaksid võtma 1-2 kapslit 1-2 korda päevas koos klaasi veega pärast sööki. Soovitatav 2-3 kuud.

Ärge ületage soovitatud annust. Toidulisandit ei tohi kasutada toiduasendajana

Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Kui olete haige, tarvitate ravimeid, rase või toidate last rinnaga, soovitame toidulisandi võtmisest rääkida oma arsti või apteekriga.

Hoida kuivas, toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas

Netosisaldus: 30 g (1 kapsel 500 mg)

Parim enne: vt pakendi põhja.

Tootja: Planet Ayurveda, India

------------------------------------------------- ------------------------------------------------ -- ------------------

Miks on Planet Ayurveda™ toidulisandid tõhusad ja paremad kui enamik analooge?

1) 100% vegan kapslid, mis on valmistatud želatiini asemel taimsest tselluloosist.

2) Toodetes on kasutatud ainult kõige võimsamat puhast standardiseeritud 100% looduslikku taimeekstrakti ja tavaekstrakte ei kasutata.

3) Koguni 500 mg kapsli kohta: vegankapsel on täidetud 500 mg standardiseeritud taimeekstraktiga ja paljud tootjad kasutavad ainult 250 mg taimeekstrakti või tavalist pulbrit ainult taimedest.

4) Kvaliteetne, üle 10 korra kallim tooraine: lihtsa taimepulbri hind on minimaalne ja päris taimeekstrakt 10 korda kallim. Standardiseeritud taimeekstrakt on omakorda veelgi kallim.

5) 100% puhas taimne toode, ilma lisandite, abiainete või kemikaalideta: enamik tootjaid täidab kapslitesse ainult 250 mg taimeekstrakti ja ülejäänud 250 mg 500 mg on täidetud tavalise pulbriga taimedest, kemikaalidest ja muudest jahudest, et vähendada. kulud.

6) Ulatuslikud laboratoorsed testid: kõiki Planet Ayurveda toidulisandeid on põhjalikult testitud EL-i akrediteeritud laboris. Need uuringud hõlmavad raskmetallide (plii Pb, Hg Hg, Cd kaadmium, arseen As) ja mikrobioloogilise (E. coli ja Salmonella E. coli Salmonella) sisaldusega teste. Kõik tooted vastavad täielikult EL nõuetele ja on EL turule lubatud.

7) Positiivne energia: kõik tooted on täidetud positiivse energia, õndsuse ja kõrge karmaga, valmistatud täielikult vegan/taimetoitkapslitest, et keha paremini imenduks. ja meie hinnad peegeldavad meie pühendumust pakkuda teile ja maailmale kõrgeimat kvaliteeti ja ürtide kombinatsioone.

Soovitatav
Svoriui, cholesteroliui reguliuoti
Päritoluriik:
Indija
Tootja riik:
Indija
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket.ee soovitused
Kõik tooted
Läbimüüdud
Läbimüüdud
Läbimüüdud
Vegan Vegan
Zero Waste Zero Waste
Orgaaniline Orgaaniline