Tootevalik
Toidulisand Eve plus, Planet Ayurveda, 60 kapslit
Bränd: Planet Ayurveda
Vegan Vegan
Gluteenivaba Gluteenivaba
Taimne toidulisand Taimne toidulisand
Autentne Ayurveda Autentne Ayurveda
Toidulisand Eve plus, Planet Ayurveda, 60 kapslit
  • Toidulisand Eve plus, Planet Ayurveda, 60 kapslit
  • Toidulisand Eve plus, Planet Ayurveda, 60 kapslit

Toidulisand Eve plus, Planet Ayurveda, 60 kapslit

Bränd: Planet Ayurveda
Vegan Vegan
Gluteenivaba Gluteenivaba
Taimne toidulisand Taimne toidulisand
Autentne Ayurveda Autentne Ayurveda
  • 500 mg standardiseeritud taimeekstrakti kapslid, kui paljud tootjad kasutavad ainult 250 mg taimeekstrakti või lihtsalt taimedest saadud pulbrit.
  • 100% looduslikku päritolu toode
  • Ayurveda ekspertide poolt välja töötatud
  • Eve Plus ürdisegu valem füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamiseks.
  • 100% taimetoitlane ja vegan valem
2011 €
Saadavus: 4 Kogus
Tootekood: 8904271102765

Mahulised allahindlused

Kogus Ühiku allahindlus Sa säästad
2 5% Kuni 2,01 €
3 10% Kuni 6,03 €
5 15% Kuni 15,09 €
10 20% Kuni 40,23 €

HACCP USDA Organic Euroroheline leht Ecocert India Organic ISO9001 US FDA

Uneskõndimise juure (Ashvaganda), sinise taksi (Brahmi) lehtede, moringa lehtede ja kõva suitsu (Shatavari) ekstraktidega toidulisand .

Mõjub lõõgastavalt, samuti soodustab emotsionaalset ja füüsilist tasakaalu ning säilitab üldist heaolutunnet.

Koostis : uinuva juure (Withania somnifera) standardiseeritud kuivekstrakt - 150 mg, spargli juure (Asparagus racemosus) standardiseeritud kuivekstrakt - 150 mg, Moringa oleifera lehtede standardiseeritud kuiv ekstrakt (5: 1) - 50 mg sinise võilille (Bacopa monnieri) lehtede standardiseeritud kuivekstrakt (3:1) - 150 mg, kapsli kest - hüdroksüpropüülmetüültselluloos (E464).

Netosisaldus : 36,4 g (1 kapsel 606,7 mg)

Ei sisalda maitseaineid, värvaineid, suhkrut, magusaineid, laktoosi, sojat, gluteeni, nisu, pärmi, säilitusaineid, želatiini ja soodat.

Kasutamine : Täiskasvanutele 1 kapsel päevas 8-10 nädala jooksul, 30 minutit pärast sööki. Tulemused võivad erineda olenevalt vanusest, soost, tervislikust seisundist ja toitumisest. Kõrvaltoimete puudumisel võib seda toodet kasutada pikka aega.

Hoiatused: Ärge ületage soovitatud annust. Toidulisandit ei tohi kasutada toiduasendajana. Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Kui te olete rase, imetate või kasutate mõnda ravimit, pidage enne selle ravimi võtmist nõu oma arstiga. Kui teil tekib ükskõik milline kõrvaltoime, pidage nõu oma arstiga.

Säilitamistingimused : Hoida kuivas, jahedas, pimedas kohas, lastele kättesaamatus kohas.

* Tähelepanu! Kõik viited toimeainetele toote spetsifikatsioonis põhinevad usaldusväärsetest allikatest pärineval teabel, kuid ei tähenda lõpptoote heakskiitu ega ole toote reklaam.

------------------------------------------------- ------------------------------------------------ -- ------------------

Miks on Planet Ayurveda™ toidulisandid tõhusad ja paremad kui enamik analooge?

1) 100% vegan kapslid, mis on valmistatud želatiini asemel taimsest tselluloosist.

2) Toodetes on kasutatud ainult kõige võimsamat puhast standardiseeritud 100% looduslikku taimeekstrakti ja tavaekstrakte ei kasutata.

3) Koguni 500 mg kapsli kohta: vegankapsel on täidetud 500 mg standardiseeritud taimeekstraktiga ja paljud tootjad kasutavad ainult 250 mg taimeekstrakti või tavalist pulbrit ainult taimedest.

4) Kvaliteetne, üle 10 korra kallim tooraine: lihtsa taimepulbri hind on minimaalne ja päris taimeekstrakt 10 korda kallim. Standardiseeritud taimeekstrakt on omakorda veelgi kallim.

5) 100% puhas taimne toode, ilma lisandite, abiainete või kemikaalideta: enamik tootjaid täidab kapslitesse ainult 250 mg taimeekstrakti ja ülejäänud 250 mg 500 mg on täidetud tavalise pulbriga taimedest, kemikaalidest ja muudest jahudest, et vähendada. kulud.

6) Ulatuslikud laboratoorsed testid: kõiki Planet Ayurveda toidulisandeid on põhjalikult testitud EL-i akrediteeritud laboris. Need uuringud hõlmavad raskmetallide (plii Pb, Hg Hg, Cd kaadmium, arseen As) ja mikrobioloogilise (E. coli ja Salmonella E. coli Salmonella) sisaldusega teste. Kõik tooted vastavad täielikult EL nõuetele ja on EL turule lubatud.

7) Positiivne energia: kõik tooted on täidetud positiivse energia, õndsuse ja kõrge karmaga, valmistatud täielikult vegan/taimetoitkapslitest, et keha paremini imenduks. ja meie hinnad peegeldavad meie pühendumust pakkuda teile ja maailmale kõrgeimat kvaliteeti ja ürtide kombinatsioone.

Soovitatav
Energijai padidinti
Organizmo jauninimui
Vata dosha mõju
Mažina
Pita dosha mõju
Balansuoja
Kapha dosha mõju
Balansuoja
Päritoluriik:
Indija
Tootja riik:
Indija
Summa:
60 kapsulių
Ayurmarket.ee soovitused
Kõik tooted
Läbimüüdud
Läbimüüdud
Läbimüüdud
Pole lisatud suhkrut Pole lisatud suhkrut
Vegan Vegan
Toortoidulistele Toortoidulistele
Orgaaniline Orgaaniline