Ajurveeda näoõli Kumkumadi, Nimi Ayurveda, ökoloogiline, 50 ml
Bränd: Nimi Ayurveda
Orgaaniline Orgaaniline
Autentne Ayurveda Autentne Ayurveda
Ayurveda näoõli Kumkumadi, Nimi Ayurveda, orgaaniline, 50 ml
  • Ayurveda näoõli Kumkumadi, Nimi Ayurveda, orgaaniline, 50 ml

Ajurveeda näoõli Kumkumadi, Nimi Ayurveda, ökoloogiline, 50 ml

Bränd: Nimi Ayurveda
Orgaaniline Orgaaniline
Autentne Ayurveda Autentne Ayurveda

Kumkumadi õli on üks kvaliteetsemaid kosmeetilisi õlisid, eriti näonahale.

Kumkumadi õli peetakse ajurveeda üheks võimsamaks nahka noorendavaks tooteks. See kosmeetiline valem, mis põhineb Kashmiri safranil ja 40 ravimtaimel, on olnud kasutusel juba kaheksa sajandit. Nagu krookuseõied, kogutakse ka Kumkumadi õli ürte enamasti Himaalajas.

2795 €
Saadavus: Hetkel laost otsas
Tootekood: 7000
Hetkel laost otsas


BDIH

Kumkumadi õli peamine mõju, mis talle kuulsust tõi, on naha noorendamise võime. See on naha regenereerimise võimendaja, mis annab märgatava tervendava efekti - nahk hakkab paremini välja nägema, selle tekstuur, värvus ja omadused taastuvad ideaalselt.

Kumkumadi puhul mainitakse kindlasti selle hinda - tegemist on väga kalli õliga. Seda kõike tänu safranile. Ühe liitri õli tootmiseks on vaja 100 grammi safranit, mis omakorda nõuab umbes 15 000 Kashmiris kasvavat India krookuse õit. Nende õitseaeg on vaid 1 nädal aastas ja õisi kogutakse pungade avanemise esimestel päevadel enne, kui päike on õied kuivatanud. Neid korjatakse ja töödeldakse ainult käsitsi, et vältida peente karvade kahjustamist, millest saab maailma kõige väärtuslikum vürtsi, mida nimetatakse safraniks.

Nagu kõik ajurveeda õlid, on ka Kumkumadi õli, mida peetakse ajurveedas "iluõliks", toodetud väga hoolikalt, järgides iidseid traditsioone ja originaalretsepti. See on valmistatud komplekssetest orgaanilistest koostisosadest, nagu piim, ökoloogiline seesamiõli, metsikud taimed ja maitsetaimed, nagu eespool nimetatud safran (taimne krookus), sandlipuuõli, sandlipuu laastud, jasmiin, vetiver ja paljud teised maitsetaimed. See ei sisalda lisaaineid, säilitusaineid ega värvaineid.

Kumkumadi õli on suurepärane õli ajurveeda nahahoolduseks. Ta elustab, toniseerib, taastab ja lõdvestab õrna näonahka. See mitte ainult ei rahusta ja turguta kõiki nahatüüpe, vaid aitab ka võidelda näopiirkonna plekkide ja muude nahaprobleemide vastu. Kasutades õli igapäevaselt hommikul ja õhtul, saavutad parima tulemuse, kandes paar tilka õrnalt puhtalt pestud nahale ja masseerides (veel niiskesse) nahka.

Koostis (INCI): Lac*, Sesamum Indicum*, Acorus Calamus*, Alpinia Galanga*, Aquilaria Agallocha*, Berberis Aristata*, Brassica Campestris*, Butea Monosperma*, Caesalpinia Sappan*, Cera Alba*, Cinnamomum Tamala*, Crocus Sativus*, Curcuma Longa*, Ficus Religiosa*, Glycyrrhiza Glabra*, Jasminum Officinale*, Laccifera Lacca*, Mesua Ferrea*, Nelumbo Nucifera*, Prunus Cerasoides*, Prunus Mahaleb*, Rubia Cordifolia*, Symplocos Racemosa*, Vetiveria Zizanioides*, Cinnamal**, Benzylbenzoat**.

* sertifitseeritud ökoloogiline toode.
** looduslikku päritolu.

Päritoluriik:
Indija
Summa:
50 ml
Similar products
Ayurmarket soovitused
Kõik tooted